Camera360 Lite

2.1.8

Sayısız filtreyle fotoğraflarınızı düzenleyin

rate
0

96.8k

Rate this App

Camera360 Lite tüm beğendiğiniz 'selfileri' göz alıcı hale getirmenize izin veren fotoğraflarınız için sayısız farklı filtreye sahip bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Tüm benzer uygulamaların aksine, en güzel özelliği ise bu uygulamanın cihazınızın hafızasında çok az yer kaplamasıdır, neredeyse 6MB.

Camera360 Lite uygulamasını kullanmak çok basittir. Yapmanız gereken tek şey uygulama içinde bir resim çekmek, sonrasında anında filtreler ekleyebilirsiniz. Kullanımınıza hazır sayısız farklı lens ve filtre ile (hepsi özelliklerine göre sınıflandırılmıştır) bir süre sonra en iyi resimlerinizi süslemenin her zamankinden daha kolay olduğunu göreceksiniz.

Ortalama fotoğraf ve renk filtreleri ile birlikte Camera360 Lite içinde bir dolu filigran filosu (bazıları oldukça hoştur) ve fotoğraf formatını değiştirmek için başka düzenleme seçenekleri de yer alır; ayrıca en boy oranını kareden dikdörtgene dönüştüren kırpma araçları ile birlikte gelir.

Camera360 Lite kullanıcılarına fotoğrafları için yüksek kaliteli ve eşsiz filtreler sunan muhteşem bir fotoğraf düzenleme aracıdır; süper basitlikteki ara yüzünden bahsetmeye gerek yok. Bütünüyle bakıldığında, benzer diğer uygulamaların kapladığından çok daha az yer kaplar; ancak bütün aynı özelliklere sahiptir.
Notlar

Bu oyun cihazınıza yüklendiğinde 258 MB'a kadar yer kaplar.

Gereksinimler

Android 4.0.3 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X